شرایط همکاری

تسویه حساب

مدرسین عزیز می توانند از طریق پنل کاربری خود میزان فروش را مشاهده کرده و هرگاه مبلغ موجودی حساب آنها به ۱۰۰ هزار تومان رسد، درخواست تسویه حساب دهند. تمامی درخواست های برداشت در روز اول هر ماه بررسی و به حساب مدرسین واریز می شود.

قیمت گذاری

تعیین قیمت دوره به عهده مدرسین می باشد اما اگر نیاز به مشاوره داشته باشید، بخش پشتیبانی جت آموز شما را راهنمایی خواهد کرد تا بهترین قیمت ممکن را انتخاب نمایید.

درصد فروش

اگر محتوای تولید شده توسط مدرس به طور انحصاری برای وبسایت جت آموز تولید شود و تنها در این وبسایت به فروش رسد، ۸۰ درصد فروش به مدرس تقدیم خواهد شد و اگر مدرس قصد قرار دادن دوره ای را داشته باشد که در وبسایت های دیگر نیز قرار گرفته است، ۵۰ درصد از فروش به عنوان درآمد مدرس در نظر گرفته می شود.

ارسال درخواست تدریس

چگونه مدرس شویم؟

در ابتدا شما باید موضوع دوره آموزشی مورد نظر خود را با توجه به دسته های اصلی (کسب و کار، مارکتینگ، طراحی، چندرسانه ای، برنامه نویسی و IT و نرم افزار) انتخاب کرده و سپس آن را به همراه توضیحاتی در مورد رزومه کاری و تحصیلی خود و همچنین اطلاعات تماس، از طریق فرم ارسال درخواست تدریس (فرم روبرو) برای ما ارسال نمایید.

همکاران ما درخواست شما را با توجه به موضوع دوره ای که انتخاب کرده اید و همچنین اطلاعات ارسالی بررسی کرده و در صورت تایید با شما تماس خواهند گرفت.

در مرحله بعد شما باید سرفصل های مورد نیاز را از موضوع انتخابی خود استخراج نمایید. در این مرحله باید توجه داشته باشید که سرفصل های استخراج شده توسط شما در مجموع بتوانند موضوع اصلی دوره را پوشش دهند و انتظار دانشجویان را برآورده کند.

پس از تایید و شروع همکاری با جت آموز و استخراج سرفصل ها، زمان آن فرا رسیده است که دوره خود را ضبط کنید. نگران نباشید قرار نیست برای ضبط دوره هزینه ای پرداخت کنید. فقط کافیست با استفاده از برنامه کمتازیا (Camtasia) و با توجه به استانداردهایی که درباره آن در بالا صحبت شد به توضیح سرفصل ها و بخش های مختلف دوره بپردازید. (برای دریافت فایل نصبی برنامه کمتازیا به سربرگ فایل های مورد نیاز و جهت یادگیری نحوه کار با این نرم افزار به دوره آموزشی «آموزش جامع کار با نرم افزار کمتازیا» مراجعه نمایید.)

قبل از اینکه تمام دوره را ضبط کنید، ابتدا بخش معرفی دوره را ضبط و جهت بررسی کیفیت و استانداردها برای ما به نشانی info@jetamoz.com ارسال کنید. ما پس از بررسی از طریق ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد.

شما می توانید برای پایان هر فصل و یا دوره آموزشی آزمون طراحی کنید تا درک و یادگیری مفاهیم توسط دانشجو آسان تر شود. آزمون ها می توانند به دو صورت صحیح یا غلط و ۴ گزینه ای طراحی شوند. آزمون طراحی شده به همراه نمره هر سوال را از طریق ایمیل می توانید برای ما ارسال کنید.

اگر امکان صدور مدرک از موسسه/آموزشگاه یا انجمن خاصی را دارید می توانید مدرک خام موسسه/آموزشگاه مورد نظر را به صورت مهر و امضا شده اسکن نمایید و برای ما ارسال کنید تا همکاران ما به نام دانشجویان صادر کنند.

پس از ضبط دوره، فایل های مربوطه را بر روی یکی از سرویس های آپلود فایل (مانند mediafire) قرار دهید و لینک های آن را به همراه فرم تکمیل شده توضیحات دوره که در بخش فایل های مورد نیاز قرار دارد، برای ما به نشانی info@jetamooz.com ارسال نمایید.

پس از قرارگیری دوره ضبط شده بر روی وبسایت، پروفایل شما به مدرس تغییر خواهد کرد. شما باید به پرسش هایی که از سوی دانشجویان در پایین دوره شما پرسیده می شود پاسخ دهید تا آنها بتوانند تصمیم قطعی برای خرید و یا عدم خرید دوره شما بگیرند. به طور حتم هرچه با حوصله و تسلط بیشتری به پرسش ها پاسخ دهید، فروش شما افزایش خواهد داشت.

 • الزامی برای نشان دادن چهره خود در دوره آموزشی ندارید اما بهتر است در ویدئو معرفی دوره حضور بیابید و توضیحات لازمه را برای دانشجویان ارائه کنید.
 • برخی از موضوعات اساسی که بهتر است در ویدئوی معرفی دوره خود به آن اشاره کنید :
  1. معرفی مدرس
  2. سابقه کاری و تحصیلی (در صورت تمایل)
  3. موضوع دوره و موضوعاتی که در دوره به آن اشاره خواهد شد.
  4. این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
  5. پیش نیاز دوره چیست؟
  6. در انتها کاربران چه مطالبی می آموزند؟
 • کیفیت صدا نکته بسیار مهمی است که باید در این مرحله به آن توجهی ویژه داشته باشید. اکثر لپ تاپ های جدید دارای میکروفون های با کیفیتی هستند اما اگر احساس می کنید میکروفون لپ تاپ شما ضعیف است و یا ایجاد نویز می کند، با صرف هزینه ای اندک می توانید میکروفون های usb را تهیه نمایید که از کیفیت صدای قابل قبولی برخوردار هستند.
 • دوره خود را به بخش های کوتاه تقسیم کنید و سعی کنید هر ویدئو حداکثر ۲۰ دقیقه باشد تا از حوصله دانشجویان خارج نشود.
 • کلامی شیوا و سلیس نکته دیگری است که باید در ضبط دوره به آن توجهی ویژه داشته باشید. شما در صورتی می توانید درآمدهای بالا کسب کنید که دانش آموختگان از دوره شما راضی باشند. آنها رضایت خود را از طریق بررسی های ستاره ای و یا درج نظرات نشان می دهند که این دو از ملاک های مهم برای تصمیم به خرید دانشجویان است.
 • قطع اسلاید هایی که به شما داده شده با نسبت ۱۶:۹ است. دقت کنید که هنگام ضبط با پاورپوینت حتما از قطع ۱۶:۹ استفاده کنید. (از آنجا که ممکن است طراحی اسلایدها به روز شود، آخرین نسخه آن را از بخش فایل های مورد نیاز در همین صفحه دریافت کنید.)
 • اندازه تصویر در ویدئوی آموزشی باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند به راحتی جزئیات تصویر را مشاهده و آموزش را دنبال کند. پیشنهاد جت آموز اندازه (۱۲۸۰×۷۲۰)HD است که اگر از نرم افزار کمتازیا برای ضبط دوره استفاده می کنید، باید هنگام خروجی گرفتن از فایل ها از گزینه (Mp4 only (up to 720p استفاده کنید.
 • از توضیحات زیاد و بدون حرکت در یک اسلاید خودداری کنید چرا که یکی از وجوه تمایز ویدئو و کتاب، انتقال مفاهیم از طریق حافظه بصری است.
 • شیوه بیان مدرس باید به گونه ای باشد که تسلط خود بر روی مباحث را به دانشجو نشان دهد و بهتر است مدرسین به تلفظ صحیح کلمات فارسی و انگلیسی توجهی ویژه داشته باشند.
 • جت آموز هیچ گونه تغییری در دوره ها ایجاد نکرده و به همان صورتی که از مدرسان دریافت می کند، بر روی وبسایت قرار می دهد.
 • درج هرگونه تبلیغات در دوره های آموزشی (واترمارک، لوگو، زیرنویس و…) ممنوع بوده و در صورت مشاهده دوره جهت اصلاح به مدرس بازگردانده می شود.
 • تمامی دوره ها باید دارای یک ویدئو معرفی باشد و در صورتی که دوره ای فاقد این بخش باشد اولین ویدئو به عنوان پیش نمایش دوره به مخاطبین نشان داده خواهد شد.
 • تکمیل تمامی بخش های فرم توضیحات دوره الزامی است و تا زمانی که این فرم ارسال نشود دوره بر روی سایت قرار نخواهد گرفت.
 • اگر بعد از ارسال دوره بر روی سایت مدرس قصد ویرایش یک بخش یا کل دوره را داشته باشد می تواند بعد از ایجاد تغییرات فایل های جدید را برای پشتیبانی ارسال نماید.
 • مدرس موظف است متن قرارداد موجود در سربرگ فایل های مورد نیاز در بخش «چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟» را با دقت مطالعه کرده و شروع همکاری با جت آموز به منزله قبول تمامی موارد و شرایط موجود در این قرارداد از سوی مدرس می باشد.